Щоб любити – треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну,
величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити

Василь Сухомлинський

9 листопадаУкраїна відзначала День української мови та писемності. Долучились до святкування студенти та викладачі  коледжу ВКДДАЕУ.

Ідеєю свята стало пропагування рідної мови.

Багато  високих слів про рідну мову прозвучало на святі. Багато корисної історичної інформації про становлення писемності на нашій землі донесли до присутніх ведучі цього культурно-просвітницького заходи –студенти Анастасія Галій та Сергій Спірідонов.

Детальніше...

10 грудня Міжнародний день прав людини. Це свято засноване 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН. Двома роками раніше Організація Об’єднаних Націй ухвалила Загальну декларацію прав людини, яка стала першим міжнародним документом, в якому були чітко сформульовані положення про права людини.

З нагоди святкування Дня прав людини 10 грудня 2015 рокув коледжі відбулась відкрита виховна година на тему «10 грудня – ДЕНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ» Виховний захід підготували студенти 27 та 47 груп під керівництвом викладача Коротких О.Р.

Детальніше...

Студенти спеціальності «Правознавство» Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ долучилися до вшанування пам'яті жертв Голодомору.

Голодомор 1932-1933 років в Україні – одна з найжахливіших національних трагедій та наймасштабніших гуманітарних катастроф в історії людства.

Саме про ці трагічні події було розказано студентам на відкритому виховному  заході , який відбувся  25листопада2015 року.

Захід організували студенти 47 групи під керівництвом куратора Спірідонової Ю.В.

Детальніше...

24 грудня 2015 року в  Верхньодніпровському коледжі ДДАЕУ відбувся концерт з нагоди святкування Нового 2016 року. Під час концерту звучали новорічні пісні, був виконаний професійний вальс, різноманітні танцювальні номери. Фінальним номером було привітання студентів з новим роком  викладачами спеціальності «Правознавство» та спільний танок викладачів та студентів.

Детальніше...

«Відкриття народжуються там,

де закінчуються знання вчителя

й починається нове знання учня».

К.Федін

 

Сучасний фахівець є гармонійно розвиненою людиною, яка володіє високими особистісними якостями та при цьому має можливість максимально реалізувати свій творчий та інтелектуальний потенціал. З огляду на це, у Фінансово-правовому коледжі особлива увага приділяється роботі по залученню обдарованої студентської молоді до науково-пошукової роботи.

Детальніше...